Geri Git

Trabzon Otelleri

22 Otel Listeleniyor
Trabzon, Türkiye
+904625001777- +905333121068
Oda & Kahvaltı
4 - 17 Çocuk Yaşı

Karadeniz’in incisi Trabzon

Karadeniz’in renkli şehirleri arasında yer alan Trabzon; tarihi zenginlikleri, eşsiz doğası ve benzersiz mutfağı ile dillere destan. Her mevsim ziyaret etmek mümkün kendine has dokusu ile ilgi çeken şehri. 

4000 yıllık tarihe sahip olan Trabzon, Anadolu’nun en eski ticaret şehirleri arasında yer alıyor. Bayburt, Giresun, Rize ve Gümüşhane illerine komşu olan şehir Doğu Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 

Zengin bitki örtüsü ile dikkatleri üzerine çeken şehir gezginlere tarih, kültür ve doğa güzellikleri ile şenlik yaşatıyor. Tüm güzellikler ile Trabzon'u sizlere anlatabilmek adına tatilkesif.Com olarak derin bir araştırma yaptık, gelin bu güzel şehri birlikte tanıyalım.

Trabzon gezi haritası

Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı, Komnesos Ailesi tarafından yaptırılmış olan Ayasofya Kilisesi, Atatürk Köşkü, Bedesten Çarşı, Trabzon Kalesi ve yeşilin her tonunu sergileyen yaylaları ile Trabzon mutlaka görülmesi gereken destinasyonlar arasındadır. 

Yaylalar ve ilçeler olmak üzere farklı konaklama seçeneklerini ziyaretçilerine sunan Trabzon’da en uygun ve konforlu oteller listesine TatilKesif.Com olarak hazırlamış olduğumuz Trabzon otelleri listesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.